Land of Falls
 
IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Gravity Falls

 
TematyPosty
Ostatni Post
Brak nowych postów

~*~


00
Brak nowych postów

Centrum miasta

Jest tu sporo placyków i innych, ważnych budynków publicznych. Ta część miasteczka przeważnie tętni życiem, a ludzie zbierają się tutaj z najróżniejszych powodów. Wszystko tutaj jest jednak strasznie drogie, więc trzeba uważać, jak wydajesz swoje oszczędności. Mało jest tutaj budynków mieszkalnych.
1070Biblioteka ...
Pią Mar 23, 2018 5:40 pm
Siofra Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Uliczki

Szare uliczki, odchodzące od centrum. Tutaj można się zapuścić w najdziwniejsze części tego miasta. Małe budynki, pościskane jeden koło drugiego. Różne kluby, biura, czy najzwyklejsze knajpy mogą być przez każdego odwiedzone. A chodniki przy uliczkach są perfekcyjne, aby wybrać się na mały spacer.

815Mała kwiaciarnia...
Czw Sty 04, 2018 10:06 pm
Dixit Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Dzielnica mieszkalna

Są to dzielnice, w których znajdują się mieszkania wielu obywateli tego miasteczka. Niektórych stać na dwupokojowy, wyniszczony apartament, a niektórych może na cały, osobny domek. Jest tu zawsze pełno ludzi, którzy pędzą w odwiedziny, lub do własnego, domowego zacisza.

219Domek Min
Nie Sty 28, 2018 12:59 am
Rose Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Obrzeża

Krańce miasta. Niektóre tutejsze budynki już całkowicie otoczone są małym laskiem, a aby tutaj dojść potrzebujesz przejść szarymi uliczkami praktycznie do końca. Choć nawet tutaj można znaleźć wiele ciekawych rzeczy, a z jednej strony dotrzeć nawet do jeziora.

625Wieża ciśnień
Pią Mar 30, 2018 12:02 am
Rafał Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Inne miejsca

Mimo, iż jest to już kawałek za terenem miasteczka, niektóre miejsca tam wciąż są często odwiedzane przez mieszkańców, jak i turystów. Wśród przeróżnych budowli znajdują się również jednak różne magazyny i przydrożne knajpy, na które natrafimy po drodze do Gravity Falls.

22Namiot telepatii...
Sro Gru 27, 2017 3:23 pm
Liro Zobacz ostatni post
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane