Land of Falls
 
IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Jezabel

Go down 
AutorWiadomość
Jezabel

avatar

Liczba postów : 3
Join date : 28/01/2018

PisanieTemat: Jezabel    Nie Sty 28, 2018 12:57 pm


Naamah Jezabel AvrahamPłeć: kobieta
Wiek: na demoniczny wiek około pięć tysięcy lat, na ludzki wiek 21 lat
Grupa: succubus

Umiejętności:
- Jezabel posiada umiejętność opętania, aczkolwiek może to zrobić jedynie w nocy kiedy jej ofiara zapadła w głęboki sen, lub jeśli jej ofiara jest w śpiączce, kiedy Jezabel wyczuwa, że jej ofiara się zaraz wybudzi opuszcza jej ciało i wraca do Piekła. Podczas takiego opętania Jezabel przejmuje całkowitą kontrolę nad ciałem człowieka lub stworzenia, dusza istoty opętanej jest "zepchnięta" głęboko w serce tak by samej duszy nie uszkodzić, ofiara po przebudzeniu na pamięta nic, jedyne co jej dolega to lekkie mdłości (dusza wraca na swoje miejsce) i czasami ból głowy. Aby Jezabel przebywała na ziemi dłużej musi ona zawrzeć umowę ze śmiertelnikiem.
- Jezabel jako succubus ma moc uwodzenia i manipulacji. Abu użyć tej mocy Jezabel najczęściej jeszcze podczas opętania swojej poprzedniej ofiary zbliża się niezauważona do kolejnej ofiary i poprzez delikatny dotyk skóry ofiary uwodzi ją... Dotyk ten jest bardzo przyjemny i eliminuje opór ofiary, aby Jezabel mogła opętać istotę, angażować się w seks lub kontrolować ją na swoją korzyść (np. zdobywając informacje). Moc ta jest skuteczna na wszystkich odbiorcach niezależnie od ich orientacji seksualnej, czy płci. Dotyk Jezabel może być również użyty do uspokojenia kogoś. Z ta mocą wiąże się także Nadprzyrodzona atrakcyjność fizyczna, nawet jeśli opęta najbrzydszą istotę na ziemi nikt nie będzie mógł się jej/jemu oprzeć.
- Zmiennokształtna, Jezabel mimo iż jej pyłem dostała moc zmiennokształtności, niestety ma limit do trzech zwierząt: czarna mamba (jej ulubiona zmiana), czarna pantera (bardzo rzadko zmienia się w to zwierze) oraz białozór.


Słabości:
- Jezabel po opętaniu istoty jest słaba i aby opętać znowu musi mieć przynajmniej dzień (24h) na zregenerowanie sił;
- Jak każdy demon Jezabel nie cierpi wody święcononej, podczas opętania ochlapanie taką wodą jej ofiary, powoduje poparzenia oraz chwilowa ślepotę, jeśli natomiast ktoś zmusi ją do wypicia wody święconej może to spowodować nawet śmierć istoty opętanej przez Jezabel gdyż taka woda ostatecznie ląduję w samym środku Jezabel przez co ja paraliżuje i powoli wypala od środka. Podobnie działa na nią św. Agaty, o ile taka naprawdę istnieje...
- Poza tymi nadprzyrodzonymi słabościami, Jezbel uwielbia czekoladę, kawę i inne smakołyki których normalnie nie może nawet kosztować, aby je skosztować musi kogoś opętać, tudzież czasami opętuje kogoś kto zna się na kuchni i potrafi bardzo dobrze gotować, ona sama nie potrafi;

Wygląd: Jezabel to bardzo piękna kobieta o ciemnych włosach z których wyrastają duże, grube rogi niczym u kozła górskiego, ma żółtawe oczy, usta zawsze pomalowane na krwisty czerwony. Nie jest wysoka, ma może z 155cm wzrostu, jest szczupła, ma duże piersi, z których jest bardzo dumna, często je eksponuje poprzez bycie nagą w Piekle, bo kto jej zabroni? Mimo iż jej ulubionym ubiorem jest po prostu jej skóra (nagość) to Jezabel jest jednak bardzo elegancką kobietą, lubi prawdziwe futra, skórę i zawsze, ale to zawsze ma na sobie jakieś diamenty, jak nie pierścionek to łańcuszek, lub kolczyki, czasami tez inne dodatki.
Kiedy przemieszcza się pomiędzy ofiarami - czerwony, bardzo gęsty dym? Pył? Jak kto woli. No i dochodzą jeszcze jej trzy zmiany: czarna mamba, czarna pantera i białozór.

Charakter:

"You demons. You think you're something special, but you're just spirits -
twisted, perverted, evil spirits, but end of the day, you're nothing but ghosts with an ego."


Dziewczyna mimo iż jest demonem to ma pozytywny typ natury. Co prawda potrafi być zbytnio dominująca i spontanicznie twórcza ale nikomu to nigdy nie przeszkadzało. Jest ambitna, odważna, niezależna, pewna siebie, posiada silną wolę i samokontrolę, nigdy się nie poddaje. Urodzona przywódczyni w walce o sprawę lub w buncie przeciwko zastanemu porządkowi rzeczy. Wie dokładnie czego chce i wykorzystuje wszystkie swoje siły, kreatywność i wszelkie sposoby aby to zdobyć. Chociażby po tak zwanych "trupach". Myśli i działa na dużą skalę, na co innym po prostu nie starcza odwagi. Czasami jej śmiałe i ambitne plany oraz idealizm mogą wystraszyć zwolenników, ale jej determinacja oraz łatwość rozwiązywania problemów szybko uspokoją wątpiących.
Obdarzona dużą inteligencją. Potrafi być ekstremalnie arogancka, nieznośnie dumna i wyniosła, a także impulsywna. Jeśli jest zazdrosna, nie zawaha się użyć sprytu, kłamstwa i oszustwa żeby komuś zaszkodzić. Uwielbia luksusy i jest żądna władzy... Jeśli chodzi o stosunki międzyludzkie/międzyrasowe powinnam powiedzieć... to jest ona otwarta na wszelkie kontakty, aczkolwiek jest ona bardzo nieufna. Potrafi być długo i głęboko rozczarowana jeśli ktoś komu ufa zawiedzie ją, zazwyczaj potrafi ocenić osobę po jednym spojrzeniu na nich i już wtedy potrafi ocenić czy dana osoba nadaje się na jej zaufanie czy nie, niestety czasami ludzie są sprytniejsi od niej i bardzo dobrze maskują swoja prawdziwą twarz. Nie potrafi (i w sumie nie chce) oprzeć się pokusom i urodzie płci przeciwnej. Często zmienia partnerów, nie boi się także mieć kilku partnerów na raz. Kręcą ją związki poli.
Zawsze miała bardzo małe kółko osób którym mogła zaufać z własnym życiem. Takim osobom zazwyczaj była wierna i lojalna do końca. Nigdy by ich nie oszukała, nie okłamała i nie zrobiła żadnej innej przykrości. Zawsze stawała w ich obronie, nawet jeśli wiedziała, że to oni się mylili.

Historia:

“My story is a tale of long and tainted crimes and sins against God, but when this age falls,
my crimes will be forgotten as many others. Like tears in rain… my bane shall be released.”
 
~Naamah to Azrael


Gdzieś po zmroku, kiedy Bóg (Wszechmogący, Stwórca i Wszech-Ojciec) właśnie skończył ustanawiać swój pierwszy porządek po zabiciu Lewiatanów i wprowadzeniu Zakonu w niekończący się Chaos, próbował on stworzyć Królestwo dla nowej rasy, miało to być trzecie królestwo między Niebem a Piekłem, i nazwałby to Królestwem Śmiertelników lub Ludzkości. Najpierw starał się stworzyć humanoidalne istoty, które żyłyby w tym królestwie, mężczyzna lub kobieta. Jego pierwszą próbą było stworzenie także tych istot, aby mogły się ze sobą wiązać i rozmnażać. Najpierw stworzył Adama, pierwszego mężczyznę, kolejna była kobieta. Bóg dokonał wielu prób stworzenia pierwszej kobiety, Naamah był jednym z nich. Ale była postrzegana jako niedoskonała istota ze zbyt wieloma wadami i niezdolna do poprowadzenia Trzeciego Królestwa do chwały, więc została odrzucona w kąt, niczym jakiś proch zanim Stwórca mógł nawet ją dokończyć. Ponieważ była niekompletnym stworzeniem wymieszanego pyłu, jej ciało wciąż było z grubsza humanoidalne, ale wciąż była martwą kupą popiołu i pyłu, unoszącą się bez celu. Do dziś nie wiadomo, dlaczego Bóg nagle pomyślał, że Naamah była niegodną istotą, aby być pierwszą kobietą ludzkości, prawdopodobnie była ona "zbyt zimna" i była uważana za zbyt "potężny okaz"przez co brakowało jej współczucia, pragnień, snów i tego, co później nazwano by cechami ludzkimi, przez które ludzkość mogłaby czcić ją jako Boginię.

Bezimienna, przygnębiona i pozostawiona bez żadnych innych celów czy intencji, teraz, gdy była niekompletną Istotą, została wysłana w Zaświaty, gdzie wszystkie nieudane Stworzenia Boże lub ci którzy sprzeciwiali się Bogowi, zostali wysłani by cierpieć. Jej przeznaczeniem było być tam przez resztę wieczności, cierpiąc z powodu zbrodni, o której nie wiedziała, nie wiedziała co zrobiła nie tak, za co ją jej ojciec tak potraktował, wszystko wydawało się dla niej stracone, dopóki coś się nie wydarzyło.

Nik dokładnie nie wie co dokładnie się wydarzyło, czy była to potężna jednostka napędzana Chaosem, sam Chaos, czy co... Ale mówi się, że w rozpaczy została przywitana przez Samaela, który później został jej pierwszym mężem. Chociaż nie jest jasne, czy został on, Samael, pobłogosławiony wszechpotężną mocą Szatana, ale jasne jest to, że była to jedna z jego prób spiskowych i obalenia zarówno Boga, jak i Lucyfera. Samael planował za plecami swoich "mistrzów", tworząc organizację, o której ani Bóg ani Szatan nie mieli pojęcia, obdarował Naamah mocą i tym samym był on w stanie ukończyć ją na swój ciemny obraz, zmieniając ją w coś nie do końca ludzkiego, ale bardziej demonicznego i podobnego do fantomu; stała się sukkubem i to potężnym do tego.

Naamah, wraz z wieloma innymi potężnymi istotami od demonów, po zbuntowane anioły, po wiele innych  stworzeń , była częścią pierwszej próby obalenia zarówno Nieba jak i Piekła. Choć wyraźnie szalony (na tyle, że Samaela była partnerka, zauważyła jego  obsesję na punkcie śmierci i chaosu), Naamah uznała jego poglądy za pociągające. Nie ceniła "tego Istnienia" tak, jak Bóg to wszystko sobie zaprojektował dla ludzkości i wierzyła, że ludzkość jest  niegodna życia. Wraz Lilith stały się potężnymi partnerami Samaela i pomagały mu  w jego dążeniu do przywrócenia Lewiatana, by uwolnić zniszczenie, jako zemstę przeciwko temu, co Stwórca Bóg im zrobił. I tutaj zaczyna się jej prawdziwa historia....

Pierwszą konspiracją, było. wydarzenie z wężem, który zmanipulował i uwiódł Eve przez co Eve zjedła Owoc Wiedzy i tym samym została wypędzona wraz z Adamem z Ziemi Świętej. Po wydarzeniach, w których Kain zabił Abla, Adam stał się tak zdenerwowany i przygnębiony, że uciekł przed Eve, aby uniknąć bólu i strat które poniósł po utracie jednego dziecka przez smierć, a drugiego przez ciemność, to właśnie wtedy Adam spotkał na swojej drodze Naamah i Lilith, pierwsze prawdziwe ludzkie istoty, pierwszy kobiety, teraz przemienione w Demony, w swoim zasmuconym stanie, nie mógł nawet oprzeć się pokusie dwóch królowych sukubów, i tym samym przyczynił się do narodzin  pierwszych ludzkich demonów (?), dzieci ciemności, które chodziły po ziemi i chodzą do teraz...

Podczas gdy Lilith   skazywała dzieci Adama i Ewy na bycie demonami jako zemstę przeciwko bezczelności Adama,  Naama wybrała bardziej niewzruszone podejście, upewniając się, że dzieci ludzkie cierpią z powodu wiecznych chorób i głodu. Lucyfer, widząc, jak potężna i agresywna była Naamah, zaoferował jej wyższą władzę, by służyć ku jego boku, jako Kochanka Piekła. To właśnie wtedy Naamah postanowiła, że nie tylko będzie plagą chorób i głodu, ale także cierpienia miłosnego, złamanych serc... To właśnie ona stała się zgubą mężów, księży, królów... To ona po dzień dzisiejszy chodzi po ziemi i nakłania mężczyzn do zdrad, do zostawienia swoich żon dla niej i wychodzi jej to całkiem dobrze. Niemal niemożliwe jest oprzeć się jej, zawsze ma coś do zaoferowania. Zawsze.

Naamah uznawana jest za boginię pożądania, żądzy, zdrady.Ciekawostki:
♔ jej prawdziwe imię to Naamah co znaczy "przyjemna", na Ziemi używa jednak imienia Jezabel, bardziej jej to odpowiada i więcej ludzi zna to imię z Biblii i innych księg;
♔ Naamah uwielbiała kontrakty z królami i władcami, głównie dlatego, że miała wtedy jako tako władze nad danym królestwem co bardzo jej się podobało. Jej ulubionym hostem była Nefertiti, Wu Zetian, Queen Mary I zwana także Bloody Mary oraz ta jedyna Queen Of The Amazons, to właśnie dzięki Naamah wyżej wymienione władczynie zostały zapamiętane po czas dzisiejszy;
♔ jej ulubionym zwierzęciem jest czarna mamba, kiedy opuszcza czeluści piekła spotkać można ją właśnie pod postacią takiego węża;
♔ Jezabel pod swoją opieką ma Hellhounds, które uwielbia i najchętniej zabrałaby wszędzie ale niestety nie może, ma zabronione po tym jak zesłała na Anglię plagę Hellhounds która zabiła ponad 300 niewinnych, młodych ludzi przez co Samael musiał odpowiedzieć przed Sądem Niebios;
♔ Jezabel podczas opętania daje o sobie znaki poprzez zmianę oczu ofiary w czarną nicość.... Tak to można nazwać, hmm;
♔ mimo iż sama siebie uważa za demona, to jednak nim nie jest. Od tak, taki succubusek, potworek, pupilek Piekła. Bo czemu nie.... ;

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Jezabel
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mystery Town :: Zapisy :: Karty Postaci-
Skocz do: