Land of Falls

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Zakątek świetlików

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Liro
Króliczy Admin

Liczba postów : 159

PisanieTemat: Zakątek świetlików   Sro Gru 27, 2017 2:59 pm

First topic message reminder :

Przepiękne miejsce, gdzie gromadzą się nocą tysiące błyszczących stworków. Gdzieniegdzie słychać również cykanie świerszczy, co stwarza niezapomnianą atmosferę. Bardzo wiele stworzeń przybywa tutaj nocami, aby popatrzeć na ten fenomen. Niektórzy mawiają, że gdy zażyczysz sobie coś o pełni księżyca, będąc na tej łące, to twoje życzenie się z pewnością spełni.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://mysterytown.forumpolish.com

AutorWiadomość
Sybil
Atrapasueños

Liczba postów : 23

PisanieTemat: Re: Zakątek świetlików   Czw Mar 08, 2018 9:05 am

Jeden rabin powie tak, inny powie nie. Tak samo jedna część mózgu Sybil chciała się z nim wykłócać, ale ta bardziej wpływowa nie mogła ustąpić ze swoją ugodowością. Zresztą, miała słuszność - to nie była wina młodzieńca, że Vermeulen nie umiała zareagować po ludzku (heheszki).
- Masz rację. Powinnam się przyzwyczaić do takich rzeczy jako taka babcia jak ja - hej, nawet się roześmiała! Już był progres. Po prostu będzie musiała chociaż udawać, że tego typu formy czy to droczenia się, czy codziennych powitań nie wywierały na niej żadnego wrażenia. Będzie trudno, ale. I... była urocza? - O-ojej - co. - Dziękuję. Osobiście mam nieco inne zdanie, ale dziękuję - bo były gusta i guściki, nie można było się sprzeczać o takie coś.
"Nie jest ci tu zimno?"
Jak tak teraz o tym wspomniał, to nawet jej trochę powiało. Pokręciła jednak głową, jakby było totalnie w porządku.
- Nie tak bardzo. W twarz mi ciepło - no tak, to chyba oczywiste. - Ale jeśli tobie jest, to nie musisz myśleć, że się obrażę, jak polecisz się gdzieś schronić. I tak będę musiała wracać do roboty.
Łapki pełne pracy!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Zakątek świetlików
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4