Mystery Town
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Land of Falls
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Minsea D'Lorth ~

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Minsea
Artystyczna dusza
Minsea


Liczba postów : 52
Join date : 29/12/2017

Minsea D'Lorth ~  Empty
PisanieTemat: Minsea D'Lorth ~    Minsea D'Lorth ~  EmptySob Gru 30, 2017 12:06 am

Minsea D'Lorth ~  Bo%2Btak

   Godność:

Nazywam się Minsea D'Lorth ale nie lubię, gdy się tak do mnie zwraca. Mów mi Min.

   Płeć:

Nie trudno zauważyć, że jestem kobietą.

   Wiek:

Na tym świecie przeżyłam już 20 wiosen.

   Grupa:

Zwyczajny człowiek. Chociaż ciekawie byłoby posiadać jakieś magiczne moce.

   Zawód:

Niedawno zaczęłam studiować fotografię. W wolnym czasie dorabiam jako kelnerka w kawiarni mojej babci.

   Umiejętności:

* Moją największą pasją jest fotografia. Robię zdjecia już naprawdę długi i jestem skłonna powiedzieć, że wychodzi mi to całkiem dobrze.

* Podczas pracy w kawiarni rozwinęłam swoje umiejętności baristyczne. Chcesz zamówić espresso lub latte? Nie ma problemu. Z łatwością wykonam większość kaw.


   Słabości:

* Mam arachnofobię. Boję się pająków i wszystkich robaków wyglądających choć odrobinę podobnie. Nie potrafię się zbliżyć nawet do najmniejszego pajęczaka, a od terrariów uciekam. I co z tego, że są zamknięte. Nadal są straszne!

* Jestem mało asertywna. Gdy ludzie proszą mnie o przysługę lub pomoc to nie potrafię im odmówić. Kiedy to zrobię, zawsze gryzie mnie potem sumienie.

* Wf i ćwiczenia nie są dla mnie. Nie lubię i zawsze unikam jakiegokolwiek wysiłku fizycznego. Nic więc dziwnego, że mam słabą kondycję.

   Wygląd:

Osobiście uważam, że w moim wyglądzie nie ma nic nadzwyczajnego. Mam 160 cm wzrostu, więc jestem dość niska. Moja cera jest blada, a na twarzy można zauważyć delikatne piegi. Mam ciemnobrązowe oczy i proste włosy tego samego koloru. Sięgają mi do ramion, a równo ścięta grzywka opada na oprawki okrągłych okularów, które niestety muszę nosić.
Mój ubiór także niczym się nie wyróżnia. Zwykle noszę po prostu koszulki z krótkim rękawem, rozpinane swetry i długie spodnie. Czasem założę sukienkę lub spódnicę. Buty zawsze płaskie.

   Charakter:

Mój charakter po części wykreowała praca w kawiarni. Dzięki użeraniu się z niezdecydowanymi i kłótliwymi klientami nauczyłam się cierpliwości oraz wytrwałości w tym co robię. Mimo to rozmowa z nieznajomymi sprawia mi dość sporą trudność ponieważ jestem nieśmiała. Nigdy nie odzywam się pierwsza. Zdecydowanie wolę siedzieć cicho i czekać, aż ktoś inny zada mi pytanie. No chyba, że jestem w domu. Wtedy zdarza mi się mówić do siebie lub śpiewać pod nosem, ponieważ nie lubię ciszy. Trochę zakręcone prawda? Ale taka już jestem.
Na koniec wspomnę też o "odpływaniu". Kiedy ci nie odpowiadam i tępo patrzę się w przestrzeń nie przestrasz się - ja po prostu jestem zatracona w swoich marzeniach.

   Historia:

Moja historia jest zwyczajna. Urodziłam się i wychowałam w Gravity Falls. Moi rodzice zawsze byli zapracowani, więc wychowała mnie babcia. Ona także miała wiele do roboty w swojej kawiarni, jednak zawsze znalazła czas dla swojej jedynej wnuczki. Pamiętam, jak kiedyś dostałam od niej aparat. Miał być po prostu zajęciem i zapełniaczem czasu, z biegiem czasu stał się czymś, bez czego nie mogę żyć.
Tak miej więcej minęły mi szkolne lata. Po skączeniu szkoły wyprowadziłam się z domu i wynajęłam kawalerkę. W tygodniu studiuję, a w weekendy pracuję u babci. Ot całe moje życie.

   Ciekawostki:

* Zdaję sobie sprawę z istnienia magii i dziwów, jednak nie zawracam sobie tym głowy. Po prostu żyję dalej,

* W domu posiadam niewielką ciemnię do wywoływania zdjęć,

* Nie ruszam się z domu bez aparatu. Nigdy nie wiadomo czy znajdzie się coś godnego uchwycenia,

* Moją miłością jest czekolada.
Powrót do góry Go down
Francis
Podwójny krwiopijca
Francis


Liczba postów : 22
Join date : 30/12/2017

Minsea D'Lorth ~  Empty
PisanieTemat: Re: Minsea D'Lorth ~    Minsea D'Lorth ~  EmptyNie Gru 31, 2017 12:04 am

Minsea D'Lorth ~  Ow6hjrz
Powrót do góry Go down
 
Minsea D'Lorth ~
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mystery Town :: Zapisy :: Karty Postaci-
Skocz do: